Nejčastější otázky

Jsou pro mě fitness tréninky vhodné ?

Naše osobní fitness tréninky jsou vhodné pro každého, kdo se sebou chce začít něco dělat, změnit svoji postavu, stravovací návyky i celkový postoj k životu.

Co obsahují Vaše programy ?

Základní 4 programy (Redukce váhy, Nabírání svalové hmoty, Zpevňování těla, Rýsování postavy) obsahují 10, 20 nebo 30 osobních tréninků ve Vámi zvoleném fitness centru, kompletní stravovací a suplementační plán, úvodní podrobnou konzultaci, UkažFormu Fitness Box, Online podporu a motivaci, Online kontroly formy v případě zájmu, bezkonkurenční VIP ceny suplementů a doplňků výživy v předních českých eshopech a především záruku Vašeho pokroku a změny životního stylu.

Přece zvládnu zvednout činku. K čemu potřebuji trenéra ?

To, že zvládnete zvednout činku, neznamená, že ji zvedáte správně a že si tím neubližujete. Až 70% lidi cvičících „na vlastní pěst“ má v budoucnu zdravotní potíže. Naši zkušení fitness trenéři dohlédnou na správné provádění cviků, namotivují Vás a vše přizpůsobí Vaší aktuální fyzické i psychické kondici a Vašim cílům.

Je na Vaše trenéry spoleh ? Nebude mě trénovat začátečník, jemuž budu sloužit jako pokusný králík ?

V našem týmu máme pouze vybrané certifikované fitness trenéry s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených klientů. Naši trenéři jsou milí, ochotní a vědí přesně, jak mají postupovat. Nemůžete šlápnout vedle.

Co když mi trenér nebude vyhovovat ?

V případě, že si s vybraným trenérem vysloveně „nepadnete do noty“, zkontaktujete nás a my se Vám pokusíme zajistit jiného trenéra. Pokud to nebude možné, vrátíme Vám částku za zbývající tréninky.

Mám zdravotní problém. Můžu trénovat ?

Záleží na závažnosti Vašeho zdravotního stavu. Pokud máte pochybnosti, raději nám napište. Cvičení při závažných zdravotních problémech či problémech, které by cvičení mohlo zhoršit, u nás není možné.

Jak často budu trénovat ?

Periodizaci Vašich tréninků Vám určí trenér na základě Vaší pokročilosti a časových možností. Obecně lze říci 2-3x týdně.

Datum a čas svých tréninků si určuji sám/sama ?

Ano. Záleží samozřejmě také na časových možnostech Vašeho trenéra, ale vždy se dohodnete. 

Jak mohu zaplatit ?

Zaplatit lze převodem na náš účet nebo hotově na dobírku kurýrovi při doručení našeho Boxu.

Zahrnuje cena vstup do fitness centra ?

Cena za program nezahrnuje vstupné do fitness centra. Každé fitness centrum má ceny jiné a nejspíše si budete zřizovat permanentku, tudíž nejsme schopni zajistit vstup v ceně tréninku.

Co po dokončení objednávky ?

Po dokončení nezávazné objednávky Vás budeme co nejdříve kontaktovat a sdělíme Vám další postup.

Jak dlouho trvá trénink ?

Jedna tréninková jednotka trvá 60 minut.

Co se bude dělat na úvodní konzultaci ?

Na úvodní konzultaci s naším trenérem proberete Vaše přesné cíle, požadavky, zdravotní stav a seznámíte se s fitness centrem. Na první trénink už pak bude mít trenér připravenou tréninkovou jednotku přesně pro Vás.

Jak se mám připravit na svůj první trénink ?

Především dobrou a namotivovanou náladou. Dále si nezapomeňte sportovní oblečení, sportovní obuv a ručník.

Podle čeho sestavujete stravovací plán ?

Jídelníček sestavujeme dle podrobného online dotazníku, který Vám zašleme. Zohledňuje Vaše časové vytížení, hmotnost, tělesné proporce, věk, preference jídel, alergie a další. Díky tomu Vám přesně sedne.

Co obsahuje stravovací plán ?

Náš jídelníček obsahuje cca 7 variant jídel na každou část dne (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře), která budou přizpůsobena Vašim požadavkům, časovým možnostem, případným alergiím atd. Dále obsahuje také doporučenou suplementaci (protein, vitaminy, doplňky výživy,..) a spoustu rad a tipů ohledně správného stravování. U každého jídla máte také rozepsaný celkový příjem makroživin a tak budete přesně vědět, co jíte.

Změní mi UkažFormu Fitness život ?

To si pište !